Sponsoring volleybalvereniging The Serve

Sponsoring volleybalvereniging the serve

Prommenz en Smit Groenadvies zijn trotse sponsoren van volleybalvereniging The Serve Dames 1 in ’t Zand. Onze logo’s staan bedrukt op het broekje en shirt.

We wensen Dames 1 veel succes en plezier met het komende seizoen!

Overig actueel

Waterkant

Ecologisch onderzoek ringslang en rugstreeppad

In opdracht van gemeente Aalsmeer voert Smit Groenadvies ecologisch onderzoek uit bij de begraafplaats in Aalsmeer. Uit de omgevingsscan bleek dat het gebied onder andere geschikt biotoop vormt voor zowel de ringslang als de rugstreeppad. Daarom onderzoeken onze ecologen de komende periode of beide soorten daadwerkelijk in het gebied aanwezig zijn.

Japanse duizendknoop bestrijden

Japanse duizendknoop bestrijden? Voorkom schade!

De Japanse duizendknoop is een hardnekkige en snelgroeiende plant die grote schade kan veroorzaken aan tuinen, gebouwen, wegen en dijken. Heb je deze plant op je terrein of binnen een projectgebied? Dan is het belangrijk om gericht te handelen.

Thijs ecologie

Grootschalig onderzoek naar beschermde diersoorten

In opdracht van de gemeente Schagen doen onze ecologen onderzoek naar beschermde diersoorten in woonwijken en rondom gebouwen. Het onderzoek start in april 2026 en loopt tot in het najaar. We brengen in kaart waar soorten leven en nestelen, zodat hier bij toekomstige plannen en werkzaamheden goed rekening mee wordt gehouden.

Groene Loper eind situatie Timo Cents Landscape & Urban design 4

De Groene Loper

De Groene Loper is een natuurrijk parkenlint waarin het versterken van natuur, biodiversiteit en recreatieve mogelijkheden centraal staan. Een ecologische en recreatieve verbinding in de gemeente Dijk en Waard; veelzijdig, goed bereikbaar voor wandelaars en fietsers en met ruimte voor natuurontwikkeling. Prommenz verzorgde de voorbereidingswerkzaamheden voor de herinrichting van het gebied.