Smit Groenadvies

Wij zijn een middelgroot, onafhankelijk en ervaren advies- en ingenieursbureau gevestigd in Schagen. Bij elk project stellen wij het groen, duurzaamheid en milieu voorop. De zes pijlers van onze dienstverlening zijn ontwerp, engineering, advies, toezicht, sport en natuur. We geven onze opdrachtgevers betrouwbaar en helder advies en bieden praktische ondersteuning bij de inrichting en het beheer van de openbare ruimte. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor het laten uitvoeren van diverse onderzoeken zoals milieukundig onderzoek, ecologische quickscans en aanvullende onderzoeken, boomveiligheidscontroles en bomen effect analyses.

Lange termijnrelatie

We streven naar een lange termijnrelatie met onze opdrachtgevers. Dit doen we door het bieden van een hoge kwaliteit van dienstverlening en het inzetten van de juiste expertise op het juiste moment. Heldere communicatie met korte daadkrachtige lijnen staat hierbij centraal.

Kortom; onze adviseurs en ingenieurs staan voor u klaar!

Ons team

Jos Smit

Jos Smit

Directeur

06 - 20 11 43 66
jos@smitgroenadvies.nl
Ruud Boon

Ruud Boon

Projectleider /
adviseur
06 - 23 45 71 25
ruud@smitgroenadvies.nl
Ruud Tijssens

Ruud Tijssens

Projectleider /
adviseur
06 - 23 12 36 96
ruud.tijssens@smitgroenadvies.nl
Wilco Floris

Wilco Floris

Junior projectleider /
werkvoorbereider
06 - 58 77 14 84
wilco@smitgroenadvies.nl
Ben Bankras

Ben Bankras

Boomtechnisch specialist

06 - 22 39 29 50
ben@smitgroenadvies.nl
Sander Bes

Sander Bes

Toezichthouder

06 - 23 32 37 86
sander@smitgroenadvies.nl
Melanie Kuilder

Melanie Kuilder

Ecoloog

06 - 23 32 38 17
melanie@smitgroenadvies.nl
Tom Mulder

Tom Mulder

Ecoloog

06 - 57 92 54 68
tom.mulder@smitgroenadvies.nl
Tom Krijnsen

Tom Krijnsen

Toezichthouder /
Ecoloog
06 - 57 56 86 85
tom.krijnsen@smitgroenadvies.nl
Debby Wolbink

Debby Wolbink

Office manager

0224 - 75 12 75
debby@smitgroenadvies.nl
Ellen van Duin

Ellen van Duin

Kwaliteitsmedewerker

0224 - 75 12 75
ellen@smitgroenadvies.nl
Hansje Evenhuis

Hansje Evenhuis

Projectondersteuning

0224 - 75 12 75
hansje@smitgroenadvies.nl
Bart Rijnhart

Bart Rijnhart

GIS-medewerker /
tekenaar
0224 - 75 12 75
bart@smitgroenadvies.nl
Gijs Luchtenberg

Gijs Luchtenberg

Toezichthouder /
ecoloog
0224 - 75 12 75
gijs@smitgroenadvies.nl
Ronald IJlstra

Ronald IJlstra

Ecoloog /
adviseur
0224 - 75 12 75
ronald@smitgroenadvies.nl
Sunny Verdonkschot

Sunny Verdonkschot

Ecoloog /
adviseur
0224 - 75 12 75
sunny@smitgroenadvies.nl
Terug