Smit Groenadvies

Wij zijn een middelgroot, onafhankelijk en ervaren advies- en ingenieursbureau gevestigd in Schagen. Bij elk project stellen wij het groen, duurzaamheid en milieu voorop. De zes pijlers van onze dienstverlening zijn ontwerp, engineering, advies, toezicht, sport en natuur. We geven onze opdrachtgevers betrouwbaar en helder advies en bieden praktische ondersteuning bij de inrichting en het beheer van de openbare ruimte. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor het laten uitvoeren van diverse onderzoeken zoals milieukundig onderzoek, ecologische quickscans en aanvullende onderzoeken, boomveiligheidscontroles en bomen effect analyses.

Lange termijnrelatie

We streven naar een lange termijnrelatie met onze opdrachtgevers. Dit doen we door het bieden van een hoge kwaliteit van dienstverlening en het inzetten van de juiste expertise op het juiste moment. Heldere communicatie met korte daadkrachtige lijnen staat hierbij centraal.

Kortom; onze adviseurs en ingenieurs staan voor u klaar!

Ons team

Jos Smit

Jos Smit

Projectleider

06 - 20 11 43 66
jos.smit@smitgroenadvies.nl
Willem Koning

Willem Koning

Manager

06 - 36 33 36 69
willem.koning@smitgroenadvies.nl
Ruud Boon

Ruud Boon

Projectleider /
Adviseur
06 - 23 45 71 25
ruud.boon@smitgroenadvies.nl
Ruud Tijssens

Ruud Tijssens

Projectleider /
Adviseur
06 - 23 12 36 96
ruud.tijssens@smitgroenadvies.nl
Maarten Flikweert

Maarten Flikweert

Ecoloog
0224 - 751275
maarten.flikweert@smitgroenadvies.nl
Kimberley Riedstra

Kimberley Riedstra

Projectleider/
Adviseur
06 - 10 98 87 18
kimberley.riedstra@smitgroenadvies.nl
Maarten van Atten

Maarten van Atten

European Tree Technician
0224 - 751275
maarten.van.atten@smitgroenadvies.nl
Jeroen de By

Jeroen de By

Toezichthouder
06 - 22 39 29 50
jeroen.de.by@smitgroenadvies.nl
Evy Blom

Evy Blom

Landschapsontwerper /
Adviseur
06 - 82 52 33 49
evy.blom@smitgroenadvies.nl
Sander Bes

Sander Bes

Toezichthouder

06 - 23 32 37 86
sander.bes@smitgroenadvies.nl
Roelof Lenis

Roelof Lenis

Toezichthouder

06 - 57 56 86 85
roelof.lenis@smitgroenadvies.nl
Gijs Luchtenberg

Gijs Luchtenberg

Toezichthouder /
Ecoloog
06 - 82 57 06 75
gijs.luchtenberg@smitgroenadvies.nl
Nancy van der Hulst

Nancy van der Hulst

Toezichthouder /
Ecoloog
06 - 82 09 33 72
nancy.van.der.hulst@smitgroenadvies.nl
Melanie Kuilder

Melanie Kuilder

Ecoloog

06 - 23 32 38 17
melanie.kuilder@smitgroenadvies.nl
Ronald IJlstra

Ronald IJlstra

Ecoloog

06 - 82 88 20 95
ronald.ijlstra@smitgroenadvies.nl
Kaya van Pol

Kaya van Pol

Ecoloog

06 - 82 67 86 34
kaya.van.pol@smitgroenadvies.nl
Ton Kusters

Ton Kusters

Ecoloog

0224 - 75 12 75
ton.kusters@smitgroenadvies.nl
Bart Rijnhart

Bart Rijnhart

GIS-medewerker /
Tekenaar
0224 - 75 12 75
bart.rijnhart@smitgroenadvies.nl
Debby Wolbink

Debby Wolbink

Office manager

0224 - 75 12 75
debby.wolbink@smitgroenadvies.nl
Ellen van Duin

Ellen van Duin

Kwaliteitsmedewerker

0224 - 75 12 75
ellen.van.duin@smitgroenadvies.nl
Hansje Evenhuis

Hansje Evenhuis

Projectondersteuning

0224 - 75 12 75
hansje.evenhuis@smitgroenadvies.nl
Sybren van Zelst

Sybren van Zelst

GIS-medewerker
0224 - 75 12 75
sybren.van.zelst@smitgroenadvies.nl
Terug